1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

درباره ما

سایت جزواه بانک با همکاری گروهی متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته ­های مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای ایران؛ با هدف کمک به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین متقاضیان شرکت در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه ارائه بهترین و کاملترین جزوات دانشگاهی به این عزیزان تشکیل گردیده است.

به دلیل مشکل بودن تهیه جزوه­های کامل و جامع در رشته ­های دانشگاهی و یا در دسترس نبودن جزوه­ای خاص که برای یک رشته تحصیلی مهم است و همچنین به منظور جلوگیری از پراکنده خوانی و اتلاف وقت و انرژی، بر آن شدیم تا با تشکیل وب­گاهی مرجع از جزوات برای دانشگاهیان در هر رشته تحصیلی، جزوه­های دروس اصلی و مهم از هر رشته تحصیلی را در اختیار دانشجویان عزیز آن رشته قرار دهیم.

سایت جزوه بانک با داشتن محیطی ساده و شرایط دسترسی آسان به جزوات به تفکیک رشته ­های دانشگاهی و فراهم نمودن شرایط آسان خرید و دریافت جزوه و همچنین با داشتن گروهی متخصص برای هر رشته و شاخه تحصیلی جهت پشتیبانی و پاسخگویی به سئوالات دانشجویان محترم در زمینه کیفیت و کمیت جزوه درخواستی سعی در ارائه بهترین خدمات، ارتقاء سطح رضایت دانشجویان و رساندن صرف وقت و هزینه و پریشان خاطری دانشجویان جویای علم به حداقل میزان ممکن دارد. باشد که موجبات ارتقاء دانش و موفقیت همه دانشجویان عزیز فراهم گردد.

لازم به ذکر است جزوات موجود در سایت صرفاً مجموعه جزوات شخصی و مطالبی هستند که دانشجویان در کلاس درس اساتید در دانشگاه تهیه کرده و با مراجعه به کتب مرجع خود از صحت علمی مطالب آنها اطمینان حاصل نموده­اند و سپس جزوه­ها را در اختیار جزوه بانک قرار داده­اند.

 در آخر امیدواریم تا با نظرات و پیشنهادات سازنده خود، مجموعه سایت جزوه بانک را در جهت بهبود کیفیت خدمات رسانی به جامعه بزرگ دانشجویان کشور یاری فرمایید.